מתי כדאי להזמין מצבר עד הבית?

כל בעל רכב מכיר את זה – הרגע שבו המצבר משתתק והרכב לא יכול לנסוע יותר, ובדרך כלל זה קורה בדיוק כאשר אתם צריכים את הרכב, ובאופן מיידי. בין אם זה בדרך לעבודה, בין אם זה בדרך הביתה, בשעות הבוקר העמוסות או בשעות הלילה המאוחרות.

בכל מקרה כזה, בעבר הייתם צריכים להזמין גרר, להמתין עד שהוא יגיע אליכם, לגרור את הרכב למוסך ובמקרה הטוב לאסוף אותו ביום שלמחרת עם מצבר חדש. הליך אשר היה מבזבז זמן יקר, ועולה בהתאם.

היום, יש דרך הרבה יותר פשוטה לפתור את הבעיה הזו – הזמנה של מצבר עד הבית.

 

הזמנה לכל מקום אפשרי

אם נתקעתם ללא מצבר ברכב, או שיש לכם תקלה במצבר, תוכלו להזמין מצבר עד הבית או עד לכל מקום אחר בו אתם נמצאים ולבצע הזמנה לכל מקום בו אתם נמצאים בקלות ובנוחות רבה. שירות מצבר עד הבית יכול להגיע אליכם גם עד הבית, אך גם לכל מקום אחר כמו המשרד שלכם, על אם הדרך או בכל מקום בו אתם תקועים עם הרכב.

כך, אתם לא צריכים להזמין גרר ולגרור את הרכב למוסך לטיפול, אלא יכולים לקבל את הטיפול הדרוש בו במקום, לקבל פתרון לבעיה שלכם ולהמשיך בשגרת היום שלכם בתוך זמן קצר יחסית.

 

בכל שעות היממה

חשוב לדעת כי שירותי מצבר עד הבית בדרך כלל מוענקים בכל שעות היממה. אם אתם רוצים לבצע החלפת מצבר או כל תיקון דומה, תוכלו לקבל שירות גם בשעות הלילה ובימים שהם לא ימי עבודה שגרתיים. מדובר בעניין חשוב מאוד. לדוגמא, אם הגעתם הביתה מאוחר ואתם מבחינים כי המצבר חלש מאוד, ובבוקר צריכים לצאת מוקדם לעבודה, תוכלו להזמין החלפת מצבר בשעות הלילה וכך לא להתעכב בבוקר. כך גם אם נתקעתם על אם הדרך בשעת לילה מאוחרת אתם יכולים להזמין שירותי תיקונים עם מעבדה ניידת בה יבצעו עבורכם החלפת מצבר ויאפשרו לכם להמשיך בדרככם ללא כל בעיה.