מקרר לרכב – כיצד תבחרו אותו? כל הפרטים

אחד הנושאים החשובים בנסיעה ארוכה ברכב הוא הקירור. לקירור – חשיבות מיוחדת משום שכאשר הנסיעה היא למשך מספר שעות באקלים קיצי והביל קיים סיכוי שהמזון שארזתם לאותה נסיעה כבר לא יהיה ראוי למאכל. נכון, ישנם פריטי מזון שתמיד ניתן לשמור כמו כריכים עטופים אבל מה תעשו אם תבקשו לאכול שוקולד? ארטיק? המוצרים הללו יוצאים מכלל שימוש גם באקלים קיצי מתון. באקלים קיצי של יולי אוגוסט? את תארזו את המוצרים הללו ותצטרכו להקפיא אותם עוד פעם בכתובת היעד. אם אתם מעוניינים ליהנות מאכילתם במכונית או בנקודות העצירה, אתם חייבים שיותקן לכם מקרר לרכב. להלן הפרטים כיצד לממש את בחירתו.

מקרר לרכב – מצאו את הדגם המתאים לכם

אם אתם אנשים שמבססים את הקריירה שלכם על הובלת מזון, תצטרכו מקרר-עבודה, שהוא רכיב קבוע המוטמע באוטו שלכם. בדרך כלל מתקינים אותו בבגאז' או בתא כפפות כשהוא מוברג לפחחות הפנימית. הדלת אופקית, כמו דלת של מקרר בית וניתן בדרך כלל לאחסן שם מזון בכמות גדולה. כאמור, אם אתם בעיקר תיירים שנוסעים נסיעות רחוקות, מקרר זה עשוי פחות להתאים לכם. מקרר לתיירים שאורזים מזון להקפאה יהיה בדרך כלל מקרר צידנית. זהו מכשיר שנראה כמו צידנית מכנית, רק שבפרונט שלה ישנו מנוע קירור. ניתן להחזיק אותו כמו מזוודה ולשים איפה שרוצים. אם יש לכם אוטו גדול, ניתן לשים אותו במרכז הרכב, היכן שהפאילה בין 4 המושבים וכך כל נוסע כולל הנהג (בעצירות) יכול ליהנות ממזון מקורר נגיש.

רכשו מקרר בקיבולת המתאימה

בחירת קיבולת עבור מקרר לרכב תלויה בשני פרמטרים ולמעשה בשילוב שלהם: מהו היקף המזון המקורר שאתם צפויים לקחת עמכם, וכן מהו גודל שטח המקום הפנוי שיש לכם ברכב. כמובן שלא ניתן להכניס לאוטו מקרר שיותר גדול מהמקום הפנוי בו תכננתם להציב אותו ומאידך לא מומלץ לרכוש מקרר קטן יותר מהיקף קיבולת המזון שאתם מתכננים לקחת עמכם, במיוחד אם מדובר במשהו קבוע. במידה ואחד הפרמטרים סותר, יש להעדיף לרכוש מקרר לרכב שמתראים למידות המקום הפנוי, כמובן, בשאיפה שיהיה בו כמה שיותר מקום לדברים שלכם (למשל מקרר לרכב עם יותר מדפי פנים).