מקרר לרכב בהתאמה אישית

בואו להתאים לרכב שלכם מקרר מושלם לנסיעות ארוכות! מקרר הרכב יכול להיות מותאם גם למשלוחים, אם רכב המשלוחים שלכם הוא אוטו ולא דו גלגלי. כאן תוכלו להסדיר ברכב שלכם את ממשק הקירור המתקדם ביותר, גם אם הוא עצמו לא מאובזר בתשתית זו. למה הכוונה? רכב יוקרה, כאשר הם נקנים חדשים במוסך יבוא, מגיעים בחלקם הלא קטן עם מקרר לרכב. אבל יוקרתי ככל שהרכב יהיה, לרוב מדובר בעמדת קירור קטנה בתא הכפפות. כאן אנו מספקים מקרר לרכב שיענה על הצרכים התפעוליים שלכם ויספק משטחי קירור במידות הנדרשות.

מקרר למשלוחים ארוכים וקצרים

אין ספק שאם אתם מובילים מזון מהקיוסק הסמוך אולי אביזר זה אינו תקף עבורכם. אבל אם אתם עושים משלוחים של ארוחות חמות, סלטים ושלא לומר – גלידות, אתם פשוט חייבים מקרר לרכב כדי לשמר את הטריות של המוצרים. בשונה מהאופנוע, הרכב הוא כלי סגור, מתחמם ומטבע הדברים ממיס את המוצרים ופוגע בטריות שלהם. אל תצאו ללקוח בלי מקרר לרכב! כאן תוכלו לבחור סדרה של מקררי רכב המיועדים למשלוחים, אשר מאפשרים שליפה מהירה, ואפילו סחיבה קלה של ההתקן מהאוטו ללקוח כדי להציג לו מוצר שמור או בהקפאה.

מקרר לנסיעות ארוכות

מקרר לרכב המשמש בנסיעות ארוכות לא מצריך רק שימור אלא גם ניידוּת מצידכם. אם אתם מתעניינים בשליפת איזשהו דבר מאכל שנמצא ברכב, העובדה שהמקרר נמצא בבגאז' והנהג נוסע באיילון לא ממש תסייע לכם. לכן, מה שעושים – מתקינים מקרר לרכב בקבינה של הנוסעים. ניתן להטמיעו בציר המרכזי שבין 5 המושבים, בתא הכפפות או בכל מקום אחר שעולה על דעתכם. אצלנו ניתן להסדיר מגוון רחב של מקררי רכב איכותיים בהתאם לצרכים התפעוליים שלכם.

התנהלות קלה, תחזוקה פשוטה

מקרר לרכב שאנו משווקים קל לתחזוקה, שימור ותפעול שוטף. המקררים שלנו משמשים אנשי משלוחים שנוסעים במכוניתם, אנשי נסיעות ארוכות וכל מי שמתעניין בכך שיהיה לו מקרר לרכב במכוניתו. כל אביזר שתבחרו ישמש אתכם בדרך הקלה והפשוטה ביותר וישיג לכם את תוצאות הקירור הרצויות. בואו להסדיר מקרר לרכב מהמקצוענים וליהנות מכל מה שנדרש כדי לקרר את המזון אותו אתם מובילים!