מצבר עד הבית – כל היתרונות

אם אתם רוצים, או צריכים, להחליף מצבר ברכב שלכם, בוודאי שמעתם על השירות מצבר עד הבית. שירות זה מאפשר לכם לקבל את המצבר המתאים לרכב, לאופנוע או לכל כלי אחר שיש לכם, עד הבית, כולל שירות התקנה מקצועי.

שירות מצבר עד הבית יכול לאפשר לכם ליהנות מחיסכון בזמן ומנוחות רבה, כך שלא תצטרכו לגרור את כלי הרכב שלכם אל המוסך, או לנסוע איתו בקושי ובכוחות המצבר האחרונים, אלא לקבל החלפה מהירה של המצבר, התקנה מקצועית וחזרה לשגרה ללא כל הפרעה.

כך, החיסכון בזמן הפך את השירות של מצבר עד הבית לאחד השירותים המבוקשים ביותר, שירות שכל מוסך נייד מתבקש לספק פעמים רבות, הרבה יותר מעבודות תיקון אחרות.

חיסכון בגרירה של הרכב

אם בעבר במקרה בו נתקעתם עם הרכב לאחר שהמצבר שבק חיים לחלוטין הייתם חייבים להזמין גרר, מה שהצריך מכם המתנה ממושכת, הסתכנות בשריטות או חבלות לרכב שיורידו את הערך שלו וגם עלויות לא נמוכות, במידה ואין לכם ביטוח מתאים, היום זה הרבה יותר פשוט. במקום לגרור את הרכב אל המוסך אתם יכולים להזמין את המוסך אליכם. מוסך נייד מקצועי יעניק לכם שירות של החלפת מצבר או בכל מקום אחר.

כך תוכלו לחסוך הזמנה של גרר ולהמשיך לנסוע ברכב ללא כל בעיה בתוך זמן קצר.

שירות מהיר יותר

אם פעם יצא לכם להעביר את הרכב אל המוסך, בוודאי אתם יודעים כי ברוב המקרים ההחלפה של המצבר לא מבוצעת באותו הרגע. גם אם המצבר קיים במלאי של המוסך, לעיתים יכולות לעבור שעות, ואפילו יום, עד שהמוסכניק יתפנה אל הרכב שלכם לאחר שטיפל ברכבים אחרים אשר הגיעו אליו לפניכם.

לכן, כאשר אתם מזמינים שירות של מצבר עד הבית אתם יכולים לחסוך מעצמכם את ההמתנה הזו בתור או השארת הרכב במוסך עד השלמת התיקון, ולקבל החלפה של המצבר באותו המקום ובאופן מיידי.