מוסך פזו תל אביב מספק שירות תיקונים מקצועי לרכבי המותג

מוסך פזו תל אביב – המסגרת המושלמת לתיקון כלי הרכב שלכם! כשאתם זקוקים לטיפולים שונים עבור רכב פזו, מהכנה לטסט ועד ביצוע טיפול שנתי, יש לכם למי לפנות: מוסך מרכזי פיגו תל אביב יישם עבורכם כל עבודה ברכב, מבדיקות לבקשתכם ועד טיפולים שנתיים והכנות לטסט.

טיפול בבלמים

המכשול העיקרי בטסט לרכב הוא נושא הבלמים. כל בר דעת יודע כי המבחן מחולק ל- 3 חלקים עיקריים בדיקות איכות סביבה באמצעות לחיצת דוושת הגז, בדיקות שההגה והגלגלים מאוזנים ועברו כיוון פרונט ובדיקות לבלמים, והן החלק העיקרי במבחן. רוב המכוניות שנכשלו – נכשלו בשל בלמים לא תקינים. לכן, בכל מוסך שתגשו אליו, זה גם הטיפול הכי יקר. כשאתם לקוחות של מוסך פזו תל אביב, אתם תדעו בדיוק מה אתם צריכים לעשות עם הבלמים. ייתכן כי הם רק נפגעו קלות וזקוקים לשיוף, וייתכן כי הם טוטלוס ויספיקו לכם רק לעוד 500-1,000 ק"מ ואז נדרשת החלפה. גם אם הבוחנים יזהו שזה הקילומטרז' המוערך לבלמים כאלו – הם לא יעבירו אתכם. כאשר מתבצעת החלפה, מוסך מרכזי פיגו תל אביב עובד אך ורק עם צלחות בלם מקוריות של פזו, מהדגם המדויק שהיה לכם באוטו.

טיפול בפחחות

נושא הפחחות הוא בעיקרו חיצוני. בחלק נכבד מכשלי הפחחות ניתן להניע ולנוע עם הרכב, אבל הוא פשוט לא יפה ברמה האסתטית. זאת, לצד תקלות פחחות מסוכנות, כמו חלקים חיצוניים מתנדנדים מתים לנפול, למשל הטמבון התחתון. היתרון של מוסך מרכזי פיגו תל אביב הוא שהעובדים לא מנחשים מה צריך לעשות ברמה הפיזית, עם אלו פטישים ליישר וכד'. הם יציבו את הרכב שלכם בסדנא מדויקת שתבצע את הצביעה, את היישור ואת חיבור החלקים הרופפים. זיהו עובדי הסדנא חלק רופף בגלל שהוא שבור? הם יחליפו אותו בחלק המקורי, ובו בלבד.

כיוון פרונט ואיזון גלגלים

בשונה ממה שהציבור חושב לגבי קושי ביצוע סיבוב בהגה, הבדיקות האם נדרש כיוון פרונט או איזון גלגלים הן אחרות. הבדיקה המרכזית היא תאוצה בדוושת הגז (במקום בטוח כמובן, אשר ייעודי לבדיקה הזו) עם הגה לא מוחזק. אם הוא נוטה לאחד הצדדים, הפרונט לא מכוון. המשמעות של פרונט לא מכוון וגלגלים לא מאוזנים היא שחיקה בצמיגים שלכיוונם ההגה נוטה, מה שיצריך גם השקעה בהחלפת הצמיגים. לכן, מומלץ לעשות כיוון פרונט אצל מוסך פזו תל אביב אם התגלה כי הרכב שלכם זקוק לכך.