מוסך נייד מבצע עבודות מוסך משביתות רכב באזור בו הוא הושבת

הכירו את המוסך הנייד, המוסך לתיקון כל סוגי התקלות גם כאשר הן מתרחשות בשטח וגורמות לרכב שלכם להיתקע בשוליים כביש המהיר או ברחוב הצר שליד ביתכם. במקרה כזה אין טעם להזמין גרר משום שהשירות מוגבל, אטי וכרוך בלחכות לרכב שמהירות נסיעתו אינה גבוהה. במקום זאת ניתן להזעיק מוסכניק מהיר וזמין למקום שיבדוק את הרכב ויטפל בתקלה בתנאי שדה.

החלפת מצבר

עבודת השטח הפופולארית ביותר עבור רכב שנתקע. לרוב, רכב אינו נתקע, הוא פשוט לא מניע או נכבה כאשר המצבר נגמר. הנהג מרגיש ברפיונו של המנוע, בהנעה מסובכת בה נשמע רעש של מצת אך הוא לא מדליק את האוטו. בשלבים יותר "עסיסיים" כבר אין בכלל רעש של מצת. כשזו הבעיה, מה שנדרש בדרך כלל הוא החלפת מצבר. הדבר מתבצע באמצעות שירות מצבר עד הבית מטעם מוסך נייד: הוצאת המצבר הקודם, ותוך כדי הכנסתו של החדש, אתם תידרשו לתת גז כשהארמברקס משוך כלפי מעלה. הדבר ידאג להזרמת מטען חשמלי למצבר החדש ויכניס אותו בפועל לפעולה מלאה במכונית. לאחר מכן תידרשו לתת גז פעמים נוספות לביצוע בדיקה שהמצבר הותקן כמו שצריך.

תיקוני מוסך אחרים

תיקונים כמו התרופפות תושבת המנוע, מילוי מים לרדיאטור וכד' יתבצעו ברובם בשטח. תיקונים חמורים יתבצעו במוסך במסגרת סדנת רכבים, כשהרכב ייגרר לכיוונו. עובד המוסך, במקרה כזה, ידאג להחיש את הגעת הגרר ולהוביל את הרכב למוסך. במוסך עצמו יתבצעו תיקונים שלאחריהם תתרחש נסיעת מבחן לבדיקת תוצאתם. הם יתבצעו באמצעות דיאגנוסטיקה ממוחשבת שתבחן את התקלות ברכב לאשורן ותוביל לפתרונות מהירים יחסית. ברוב המקרים לא יהיה צורך במוסך ממשי. עובד שירות של מוסך נייד יוכל לתקן בשטח.

עצות להגעה מהירה של המוסכניק הנייד

שלחו לו מיקום מדויק שלכם בווייז או בגוגל מאפס, סמנו את השטח בו נתקעתם עם משולש אזהרה אדום מפלסטיק שנמצא בבגאז' הרכב שלכם, לחצו על כפתור המשולש בלוח השעונים ובכך תדליקו את אורות החירום (2 איתותים צהובים לשמאל ולימין בו זמנית). מומלץ להדליק אורות ערפל במידה ונפלתם על מזג אוויר שפוגע בראות הנהגים בשטח.