מוסך נייד לשירותכם בעת היתקעות בדרכים

אם נתקעתם בלי מצבר או שנגמר לכם הדלק באמצע הנסיעה, המנוע יצא משליטה או שאתם נמצאים בעיצומה של תקלה אחרת שהשביתה לכם את הרכב, יש לכם למי לפנות: מוסך נייד יגיע לחלץ אתכם בכל נקודה בה תיתקעו. השירות אינו ניתן במסגרת חברת הביטוח שלכם ולכן העלות עליו היא עליכם, אך בשל המחירים הכלכליים – לקוחות רבים בוחרים להשתמש בשירות זה ולא לפנות לביטוח. בכך, הם חוסכים פרוצדורה ארוכה, מילוי מפרך של טפסים דרך הטלפון, וסרבול בהגעת הנציגים המטפלים. אנחנו מגיעים באמצעות שיתוף מיקום בגוגל מאפס או בווייז בדיוק לנקודה בה נתקעתם, גם אם היא בכביש המהיר או במקום לא מיושב.

החלפת מצבר – השירות העיקרי שאנו מספקים

ברוב המקרים, הנהג ייתקע בשל מצבר. בעוד מחסור בדלק ניתן לאבחן, מחסור בחשמל במצבר לא ניתן לאבחן וזה תופס אותנו בדיוק בנקודות בהן לא ציפינו שזה יקרה. נתקעתם בלי מצבר? אל חשש: התקשרו אל מוסך נייד והוא בדרך אליכם עם מצבר חדש המתאים לדגם הרכב שלכם.

טיפולים במנוע תקול

אנו מבצעים טיפולים קבועים או ארעיים במנוע. במידה והמנוע יצא מכלל פעולה, נבצע תיקון זמני שיאפשר לכם לנסוע למוסך הקרוב ולתקן. לחילופין, ניתן להזמין גרר או מכונית עם וו גרירה לכיוון המוסך המטפל.

השלמת דלק

במידה ונתקעתם ללא דלק, אנו נגיע עם ג'ריקן שיאפשר לכם להמשיך בנסיעה, או נסייע לכם בגרירה לתחנת הדלק הקרובה. שירות זה יחסוך לכם חיפוש אחר דלק בעצמכם ויאפשר לכם להמשיך בנסיעה המתוכננת שלכם.

תיקונים עד הבית

במידה והתקלות ברכב מתגלות בחניון הביתי שלכם, אנו נגיע עד אליו ונבצע את התיקונים. בכך, נחסוך לכם ברבים מהמקרים נסיעה לסדנא במוסך. אנו מספקים מצבר עד הבית, כולל החלפה, ודואגים לשלום רכבו של הלקוח גם בהיבטים אחרים כמו טיפול במנוע, במכניקת הרכב ובחשמל. במידה והתקלה אינה ניתנת לפתרון על ידנו, אנו נפנה אתכם למוסך או נמליץ להזמין גרר שיוביל את הרכב במידה והוא יצא מכלל פעולה.