מוסך נייד לביצוע עבודות החלפת מצבר לרכב תקוע

רכב תקוע בגלל מצבר גמור הוא תרחיש שעשוי לקרות גם לכם. אתם נהגים? הרכב בבעלות שלכם, או נקנה עבורכם במתנה לשימוש קבוע? אל תחכו לחילוץ מחברת הביטוח. זה אמנם המהלך שנכון לעשותו מבחינה פרוצדורלית, אבל המענה תמיד מלווה בעומסים וכשפקיד עונה לכם הוא לא יעביר את השיחה לרכב חילוץ לפני שתמלאו לו 5 טפסים ארוכים במקרה הטוב. הפתרון היעיל הוא לחלוטין לשלם על זה כסף אבל לחסוך המון זמן ועוגמת נפש, ולהזמין מוסך נייד עד למקום שבו נתקעתם: בחניית הבית שלכם, ברחובה של עיר ואפילו בשוליים של הכביש המהיר.

הזמנת מוסך נייד להחלפת המצבר

מוסך נייד זמין עבורכם לשם החלפת מצבר כדי לחלץ אתכם מהנקודה בה נתקעתם. ניתן להזמין את עובדי המוסך לשם החלפת מצבר עד הבית, מצבר ברחוב, מצבר בשוליים בכביש, ועוד. במקומות שאין בהם כתובת, כלומר בכביש מהיר, חשוב להצטייד בטלפון סלולארי מחובר לאינטרנט ולשלוח את המיקום שלכם באמצעות פונקציית שתף מיקום של גוגל מאפס למספר הטלפון של הטכנאי בווצאפ. בדרך זו אתם מבטיחים שהמיקום שלכם ידוע לו והוא יכוון על ידי התוכנה בדיוק לנקודה בה נתקעתם, מבלי שתתבצע טעות של הגעה לצד השני של הכביש המהיר כשהוא צופה בכל מן העבר השני.

הליכי עבודה מהירים לשם חזרה מיידית לשגרה

עובדי מוסך נייד לא יתמהמהו ויתחילו מיד בתהליך החלפת מצבר. המצבר הישן שלכם יוצא מהחיבורים שלו ובמקומו יוטמע מצבר חדש. לאחר מכן תתבצע בדיקה על ידי הנעה של הרכב ווידוא שמדובר ברעש מנוע תקין ובתנועה חלקה ותקינה. במידה והרכב לא חזר לכשירות מלאה או שהוא בכלל לא מונע, יוזמן גרר להובלת הרכב למוסך. במידה וזה לא קרה לכם בכביש מהיר אלא ברחוב והלוקיישן ממש קרוב למוסך ניתן יהיה לגרור עם וו גרירה של מוסך נייד את הרכב שלכם אליו מבלי להמתין לגרר.

מוסך נייד איכותי לכל נהג תקוע

אם נתקעתם, צרו קשר באופן מידי עם מוסך נייד. ואם אתם משתמשים הרבה בכלי הרכב הספציפי שלכם, אל תגידו "לי זה לא יקרה". תכינו כבר עכשיו את פרטי הקשר של מוסך נייד אל מול עיניכם ותשתמשו בהם אם וכאשר ייגמר לכם המצבר.