מוסך מורשה סיטרואן ופיזו לביצוע טיפולים ותיקונים לפני הגשה לטסט

הגיעה עת ביצוע הטיפול השנתי? הטסט? חידוש רישיון הרכב? אם יש לכם רכב סיטרואן או פיזו, מוסך מורשה מוסמך יספק את התיקונים המבוקשים על פי התקן הנדרש. בואו לתקן את הרכבים שלכם בתוך מוסך מורשה סיטרואן ופיזו ולהכין אותם לטסט השנתי.

ביצוע בדיקות שנתיות לפני טסט לרכב כולל הגשה

מוסך מורשה פיזו וסיטרואן יבחן את הרכב שלכם תוך שימוש בטכניקות בדיקה מתקדמות המתבססות על דיאגנוסטיקה ממוחשבת. בכך, בעיות וכשלי הרכב יאותרו בקלות. תסריטי תיקון יחוברו עבורם, והרכב יוגש לטסט כשהוא חף מכשלים. מי שמעוניין לחסוך זמן ותשלומי אגרה חוזרים – יפנה למוסך מורשה ויקבל את כל המענה הנדרש עבור הרכב שלו.

עבודה יסודית בהתאם למצב רכבו של הלקוח

המוסך בוחן כל מקרה לגופו ומגיע לתוצאות התיקון המתבקשות בהתאם למצבו האקטואלי של הרכב. המוסך ישלים תיקונים מכך הסוגים, מפחחות ועד בעיות מנוע וחשמל ויגיש את הרכב כשהוא מוכן לטסט השנתי שלו במדויק. יתבצע טיפול שנתי הכולל כיוון פרונט, איזון גלגלים ותיקון ברקסים.

שיטות עבודה חדשניות משפרות ומייעלות את אופן התיקון

אנו מתבססים על שיטות עבודה חדשניות, ממוחשבות, כאלו שמסייעות להגיע במהרה לבעיות ולכשלים השונים ברכב ללא זמן אבחון ארוך. בכך, אנו מבטיחים כי הרכב ישהה במוסך את מינימום מכסת הזמן האפשרית לקראת תיקונו המלא. אנו מבטיחים 100% אמינות מול הלקוח, שיתוף מידע מלא אודות מצב הרכב ושיתוף בתסריטי התיקון השונים כולל עלויות, תוך הצגת הנתונים בהצעת מחיר שקופה לחלוטין.

התקשרות מלאה מול הלקוח בכל מהלך התיקון, הטיפול או ההגשה לטסט

במהלך שהותו של הרכב בסדנא אנו נעדכן את הלקוח על מצבו של הרכב ונמסור מידע אם התגלה ייקור בהצעת המחיר בעקבות תקלות חדשות שהתגלו. בתוך מספר דקות – הלקוח ידע מהן הבעיות המדויקות שיש לו ברכב ועל מה הוא צריך לשלם  לשם תיקונן. מוסך מורשה פיזו וסיטרואן מספק לכם את התיקונים האיכותיים ביותר, עם החלקים המקוריים בלבד. מומלץ להתקשר רק עם מוסך זה לצורך יישום תיקון אמין. בכך, לא רק שתגרמו לרכב לעבור טסט, הוא ישמש אתכם הלכה למעשה כאוטו עמיד, ללא תקלות מזדמנות כמו גמר מצבר או התרופפות תושבת מנוע.