מהו שירות מצבר עד הבית? כל מה שרציתם לדעת

מצבר עד הבית הוא שירות המיועד לנהגים שנתקעו: במקום להזמין גרר, מזמינים מוסך נייד אשר מבצע את הפעולה הנדרשת לשחרור הרכב מהיתקעות. במקרה ומדובר בגמר מצבר, אין לכם ממה לחשוש. מוסכניק השירות שלכם מגיע מצויד במצבר המתאים לכם והוא יחליף לכם אותו במקום בו הרכב שלכם נתקע.

ביצוע החלפת המצבר לאחר בוא המוסכניק

ביצוע ההחלפה ייעשה על ידי המוסכניק, כשאתם תצטרכו לדווש בדוושת הגז לבקשתו על מנת להטמיע את המצבר החדש נכוחה. אחרי שיוטמע – הרכב יחזור לכשירות מלאה. הפעולה מתבצעת בפרקי זמן מהירים מאד ומאפשרת לכם ליהנות מרכב תקין גם זמן קצר לאחר שכבר נתקע.

מצבר, ואורך חיי השימוש שלו

מצבר היא מעין סוללה שאחראית על הפעלת הרכב. היא מחוברת למנוע ובזכותה הוא למעשה פועל. מצבר נגמר כאשר הקבל שלו התרוקן מחשמל. הסממן המובהק, מד הדלק אינו ריק ובכל זאת הרכב אינו מניע. כשזה קורה, מומלץ ליצור קשר עם מוסכניק של מוסך נייד. זה יחסוך לכם הזמנת גרר ויאפשר את החזרת הרכב לכשירות מלאה בפרקי זמן קצרים ביותר.

החלפת מצבר במוסך נייד חוסכת לכם פרוצדורה

החלפת מצבר במוסך לא כוללת רק עבודת סדנא. היא כרוכה גם בהבאת הרכב לשטחו על ידי גרר. הפרוצדורה שבהזמנתו אינה פשוטה כלל אלא כרוכה בעיכובים לא מעטים. כעל מנת ליהנות ממצבר חדש במהירות וביעילות הכי טוב להזמין שירות מצבר עד הבית, שהוא למעשה שירות שניתן גם מחוץ לבית, בכל נקודה בה הרכב שלכם נתקע. מכונאי רכב מוסמך מגיע עם המצבר עד אליכם וממלא אותו.

שירותים נוספים הניתנים בידי מוסך נייד

בדיקת רכב בסיסית, מילוי דלק לרכב תקין באמצעות ג'ריקנים. השירות מיועד עבור רכב שהתרוקן מדלק באמצע דרכו. שירותים אלו חוסכים לכם בעלויות ההובלה של הרכב לתחנת הדלק על כל הפרוצדורה ובעיקר חוסכים לכם בזמן נסיעה. אם תכננתם לנסוע ליעד מסוים, תוכלו להמשיך אליו ולא להתעכב על שינוי המסלול במיוחד לתחנת דלק כלשהי, כפי שקורה כשמזמינים גרר. כשאתם עם שירות מצבר עד הבית אתם זוכים לחילוצים מכל סוגי ההתקעויות ובנסיעה תקינה בהמשך דרככם בפרקי זמן יעילים ומהירים ביחס לכל שירות אלטרנטיבי של גרר.