למה להזמין מצבר עד הבית?

מכירים את מרפי? בוודאי. ואחד המקרים בהם הוא נוטה להופיע בתדירות הגבוהה ביותר הוא הרגע בו אתם צריכים להחליף מצבר לרכב שלכם. אם רק היינו יכולים לספור את מספר הפעמים ביום בו אנשים נתקעים עם הרכב בצד הדרך או לא יכולים להניע אותו ולהוציא אותו מהחניה, ודווקא ברגעים בהם הם הכי ממהרים.

להיתקע עם מצבר ששבק חיים ולא מאפשר להניע את הרכב זו בעיה לא פשוטה, ולכן אם אתם רוצים לפתור את הבעיה הזו ולהמשיך בשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר, יש שתי אפשרויות שמתאימות לכם – הראשונה היא השיטה המסורתית בה אתם גוררים את הרכב אל המוסך ושם מבצעים עבורכם החלפת מצבר מתאימה והשניה היא הרבה יותר יעילה והרבה יותר טובה – הזמנת מצבר עד הבית.

למה להזמין מצבר עד הבית? מה היתרונות של השירות הזה? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

במקום לגרור את הרכב אל המוסך – הביאו את המוסך אליכם

שירות מצבר עד הבית מאפשר לכם להביא את המוסך עד אליכם, במקום לגרור את הרכב עד אליו, ולא רק עד הבית שלכם אלא גם אל המשרד או מקום העבודה שלכם או אפילו אם נתקעתם עם הרכב בצד הדרך. במקום להזמין גרר ולבזבז זמן יקר בהמתנה לו ונסיעה איתו אל המוסך, וגם שם לבזבז זמן בהמתנה לכך שיקבלו אתכם ויבצעו את ההחלפה של המצבר עבורכם, יש אפשרות הרבה יותר פשוטה – פשוט הזמינו מעבדה ניידת אשר תגיע עד אליכם ותבצע עבורכם החלפה של המצבר בו במקום. מה יותר נוח ופשוט מזה?

שירות זמין בכל שעות היממה

עוד יתרון חשוב מאוד של הזמנת מצבר עד הבית הוא הזמינות. אם נתקעתם באמצע הלילה עם הרכב שלכם אתם לא יכולים לפנות אל המוסך. המקסימום הוא לגרור את הרכב אל חניית המוסך ולפנות לשם בבוקר, מה שיבזבז לכם לא מעט זמן. במקום זה אתם פשוט יכולים להזמין שירות בו יחליפו עבורכם את המצבר במקום ולסיים את התהליך בתוך זמן הרבה יותר קצר.