כל המידע על מצבר עד הבית

אם אתם תקועים עם הרכב, אל תמהרו להזמין גרר. זה לוקח הרבה מאד זמן, לא יעיל אם נתקעים בכבישים בהם קשה להסביר לנהג איפה אתם נמצאים (כדוגמת כביש מס' 1, איילון או דרך מס' 4 הרחק מהמחלפים) ומעל לכל – מסורבל ואטי. מצבר עד הבית הוא שירות שניתן על ידי נהג רגיל ברכב רגיל כמו שלכם, שמגיע במהירות הבזק. בשונה מכם הוא איש מוסך מקצועי. מה שהוא היה עושה במוסך הוא יעשה בשטח ויביא לתיקון הרכב שלכם במקום.

החלפת מצבר

רוב הקלקולים המצריכים קריאה אל מוסך נייד הם למעשה גמר המצבר. הרכב פשוט לא מניע. במידה והמצבר תקין, והבעיה היא התרוקנות מכל הדלק ידאג המוסך הנייר לגרור עם וו את הרכב לתחנת דלק קרובה, או לזרז את הזמנת הגרר. במידה וזו בעיה של מצבר, הוא יוחלף על ידי נציג חברת מוסך נייד ביעילות ובקלות.

תיקון תקלות מוסך מורכבות

במידה והמצבר של הרכב תקין, יחפש עובד המוסך סיבות אחרות לקלקולו של הרכב. ככל שהקלקול לא מצריך עבודה במוסך עם סדנא, הוא יבצע את התיקון בידיו, בנקודה בה נתקעתם. במידה והתקלה מצריכה עבודת מוסך הוא יחיש את הגעת הגרר וידאג לשינוע הרכב למוסך הבית, שם הרכב יטופל ביעילות המקסימלית.

שחרור הרכב לאחר התיקון

בין אם התקלה תוקנה בשטח ובין אם היא סודרה במוסך, הרכב ישוחרר אליכם לאחר שנבדק היטב ונמצא 100% בטוח לנסיעה. במוסך תיערך לו נסיעת מבחן ובשטח, תצטרכו לבצע מספר בדיקות עם דוושת הגז לווידוא כי המצבר או תושבת המנוע או כל תקלה אחרת שתוקנה, אכן שבה למסלולה התקין.

שירות יעיל ומהיר

בשונה משירותי גרר, שירות מצבר עד הבית הנו מהיר, יעיל, יכול להינתן גם אם הרכב נמצא בזווית חנייה לא מתאימה (מה שלא אפשרי בגרר) ונעשה על ידי עובדי מוסך נייד מקצועיים ואמינים. המחיר משקף מחיר של שירות מוסך סטנדרטי. אם נתקעתם – אל תצפו לגרר. התקשרו אל מוסך נייד והעזרה בדרך אליכם. מאד חשוב לספק לנהג מידע על מקום ההימצאות. במידה ואינכם מצליחים להסביר, ניתן לשלוח נ.צ באמצעות גוגל מאפס או WAZE.