כך תתנהלו אם נתקעתם בלי יכולת להניע את הרכב

במידה והרכב שלכם עומד בחניה ואינכם מצליחים להניע אותו, אל תיכנסו לפאניקה. זה קורה לכל נהג, ולרוב דווקא כאשר הוא מאחר לעבודה או למפגש עם בת הזוג או לכל אירוע אחר המוגדר דחוף או חשוב. קחו נשימה עמוקה וחפשו נהג אחר באזור שיוכל לסייע לכם להניע את הרכב עם כבלים. כמובן שאם זה צלח, התקשרו למעסיק, לבת הזוג או לאדם שהתחייבתם לפגוש ודווחו לו שיש לכם תקלה ברכב ושאתם מבקשים לבטל את הפגישה. לאחר מכן, גשו למוסך הקרוב לביצוע התיקון הנדרש. במידה ולא נמצא אדם שיש לו כבלים להנעה, או שהכבלים לא הניעו את הרכב, בדקו את אמצעי החשמל כמו הרדיו, החלונות והפנסים. אם הם לא עובדים, סימן שנגמר המצבר. אם הם עובדים, סימן שזו תקלה במנוע.

התקשרו לטכנאי מוסך נייד שיתפעל את הרכב עבורכם

במידה ונגמר המצבר, מענה התיקון יסתיים בביקור שלו. הוא פשוט ישים לכם מצבר חדש ולא תצטרכו להסדיר שום תיקון נוסף בעצמכם. במידה ומדובר במנוע רופף או קלוקל, ייעשו צעדים לייצוב ארעי שלו לנסיעה חד פעמית למוסך הקרוב, במידה וזה לא אפשרי, בעקבות היותו טוטלוס, יוזמן גרר או יסופק לכם רכב עם כבל גרירה לשינועו למוסך הקרוב.

ערוצי הגעה למוסך הנייד לתפעול הרכב בחירום

  • התקשרות לחברת הביטוח שלכם שתזמין את הספקים עמה היא עובדת.
  • מציאת מוסך נייד באופן עצמאי באינטרנט, השוואת מחירים והזמנתו.
  • המלצות מחברים ומכרים על מוסכים ניידים שהם הזמינו בעבר.

חשוב לעמוד בקשר אמין עם כל טכנאי מוסכים שאתם מזמינים, בדגש מיוחד עם עדכון המיקום שלכם. כאשר המיקום מעודכן, הטכנאי יוכל להגיע אליכם גם אם נתקעתם במקום לא מיושב שאינו מהווה כתובת רשמית.

שמירה על קשר עם המוסך הנייד

הייתם מרוצים מהשירות של מוסך נייד שטיפל ברכב שלכם? לעולם לא תדעו  מתי תזדקקו שוב לשירות. לכן, מומלץ לשמור על פרטיו וליצור עמו קשר בכל עת שתזדקקו למענה תיקון. בדרך זו אתם מבטיחים כי ספקי שירות אמינים יטפלו ברכב שלכם מתי שנדרשים לו תיקונים וייצובים שונים לחידוש נסיעותיכם בעתיד.