טרקטורון אוויר – חוויה לימי הולדת ואירועים רשמיים

אחת החוויות המדליקות ליום הולדת היא טרקטורון אוויר. מדובר בחוויית אקסטרים ליום הולדת שתיקח אתכם רחוק באמת ותגרום לכם להתרגש ולשמוח כאשר תחוו אותה בכל פעם מחדש. כיצד ניתן ללמוד להטיס טרקטורון באוויר? כיצד מרגישה החוויה מלמעלה? כל הפרטים המעניינים בנושא – במאמר מידע אחד.

הטיסה הראשונה – החוויה שלא תישכח

כשאתם ניגשים לטיסה על טרקטורון אוויר בפעם הראשונה, זה ייעשה בליווי מדריך. כבר אז אתם תהיו אלו שתטיסו את הכלי. המדריך ימריא אתכם וינחית אתכם ב עודו יושב במושב הזוגי לצידכם, ואתם תנווטו ימינה, שמאלה, למעלה ולמטה. בדרך זו תוכלו לחוש לראשונה את הטרקטורון, לחוות את חוויית הטיסה שלו ולהבין מושגים בסיסיים בקשר עם בסיס ההמראה, שיהיה נדרש בטיסות ההמשך שלכם. עם הנחיתה תוכלו להירשם שטסתם בטיסתכם הראשונה, ולהביא חברים לחוויית אקסטרים ליום הולדת בפעם הבאה. גם הם יוכלו לטוס בליווי מדריך, ולאחר שלמדתם להמריא ולנחות בעצמכם, גם לטוס לצידכם כשאתם טייסי הכלי.

הטיסות עם החברים והמכרים לבדכם

בטיסות מתקדמות, אחרי שחוויתם לא מעט הדרכות על טרקטורון אוויר עם צוות ההדרכות, תוכלו להטיס את החברים שלכם בכוחות עצמכם. הטיסה הנה זוגית. החבר או החברה שלכם ישבו לידכם בכלי ואתם תמריאו, תנווטו ותנחתו. במידה ואותו חבר או אותה חברה מעוניינים גם הם להיות טייסי טרקטורון אוויר הם יכולים להשתתף גם כן בהדרכות ולהיות מוכשרים בהטסה זו.

תחושת הטיסה בפועל כשנמצאים למעלה

מדובר בטיסה מעל שמי הארץ לכל דבר ועניין רק שהפעם אתם לא נמצאים בתא מטוס אלא באוויר הפתוח, עם בריזה נעימה ומלטפת מול הפנים. התמונות שתצלמו והנופים שתצפו בהם פשוט לא יישכחו. מדובר בחוויה מרתקת במיוחד המשלמת גם טיסה, גם נופים וגם אקסטרים ליום הולדת ממש כמו חוויות אקסטרים על הקרקע, עם מלא אדרנלין וסיפוק. אנשים בכל הגילים שמחליטים לחגוג ימי הולדת ואירועים קבוצתיים בוחרים בחוויית טרקטורון אוויר למימוש הכיף שלהם במלוא מובן המילה. מעוניינים להיות גם כן חלק מהחוויה? הירשמו לחוויית האקסטרים, השתתפו בהדרכות, ואולי בהמשך תזכו להטיס בעצמכם טרקטורון אוויר וליהנות מסיפוק רב מאחת החוויות המהנות והמרתקות בעולם האקסטרים.