טיפים לבחירת מוסך מורשה לתיקון, טיפול שנתי והגשה לטסט

כשאתם צריכים לקבל החלטה היכן לתקן את הרכב, המהלך הטוב ביותר יהיה לגשת למוסך מורשה. במוסך מורשה משתמשים בחלקים המקוריים של יצרניות הרכב ובקיאים בסודות הקטנים ביותר של כלי התחבורה שלכם. במידה וקיבלתם הצעות מחיר מכמה מוסכים מורשים, כיצד תדעו במי לבחור? במאמר זה תוכלו ללמוד מהן הקושיות שיש להעלות לפני בחירת מוסך מורשה וכיצד לדעת שבחרתם בטוב ביותר עבורכם.

דיאגנוסטיקה ממוחשבת – חובה

דיאגנוסטיקה ממוחשבת היא תהליך זיהוי באגים ברכב. בשונה מן העבר, בעת שהמוסכניקים היו סורקים פיזית את הרכב בסדנא כשהוא נמצא בעמדת התיקונים, כאן הם פשוט צריכים להריץ מחשב כף יד שעובר על האוטו ומסמן באגים. בדרך זו, עובדי המוסך שלכם יודעים בדיוק מה קרה לרכב שלכם, ומהן התקלות שהתרחשו בו, וכל זאת מבלי לשהות עם הרכב זמן רב. מוסך מורשה שמפעיל דיאגנוסטיקה ממוחשבת הוא כזה שיחסוך לכם זמן תיקון, מה שיתבטא במחיר אטרקטיבי יותר בסיכום ההתקשרות.

ביצוע כל סוגי התיקונים

על המוסך המורשה לבצע עבורכם את כל התיקונים, כולל תיקוני סדנא ייחודיים כמו כיוון פרונט ואיזון גלגלים. כמו כן, עליו להחזיק צוותים מיומנים בפתרון תקלות מחשב, כמו מחשבי בקרת אקלים, בקרת שיוט, מכטרוניקס (גיר חצי אוטומטי עם 2 סטיקים בסנכרון מחשב) ועוד. לצד זאת, על המוסך להפגין ידע בנושאי התיקון הקלאסיים כגון מנוע, חלונות חשמל, תיקון מערכת מיזוג האוויר, פחחות, ועוד.

עמידה בזמנים וביעדים מול הלקוח

מאד חשוב לבדוק שהמוסך עומד בזמנים וביעדים. אם זה עומד להיות ביקור ראשון שלכם, שאלו לקוחות קודמים והתייעצו עמם לגבי כך. מוסך מורשה שעומד בזמנים ומגיש את תיקוניו ללקוח בזמן הוא מוסך שמוציא לעצמו שם מצוין עם מוניטין גבוה.

שקיפות מלאה בתמחור המוצרים והשירותים

איגוד כל מוצר למכירה בהצעת המחיר, וכל שירות שבוצע ברכב שלכם לכדי הצעת מחיר שקופה וגלויה. כך, תוכלו לדעת שמאחורי המחיר המתבקש עומד צוות תיקונים ישר דרך. שקיפות זו חשובה מאד בעיקר בעת ביצוע הטיפולים הגדולים, כמו הטיפול השנתי וההכנה לטסט. במוסך כזה מומלץ מאד להיות לקוחות וליהנות משירות אדיב ועבודה מקצועית ואחראית.