המלצה על חוויית אקסטרים ליום הולדת

אם אתם מחפשים חוויית אקסטרים בלעדית ליום הולדתכם, אנו ממליצים על טרקטורון אוויר. באמצעות כלי זה אתם יכולים לשייט באוויר הפתוח. כיצד זה קורה? איך ניתן להפוך מתיירי טיסה לטייסים מקצועיים בעצמכם? להלן כל מה שאתם צריכים לדעת על חוויית טרקטורון אוויר.

הכל מתחיל באירוע שלכם

אם אתם מארגנים אירוע, זה עניין של זמן עד שתגלו כי אתם צריכים חוויית אקסטרים או חוויה אחרת להעלאת האדרנלין ליצירת מתח ועניין. בעוד רוב הציבור בוחר בחדרי בריחה להשלמת מוטיב זה, מעטים מתחילים להבין כי הוא מצוי בתחום השיוט האווירי. חוויית אקסטרים ליום הולדת באוויר תשמח כל חתן או כלת שמחה וכל אורח שיבוא לשמוח יחד אתכם. במסגרת האירוע אתם תפגשו את צוות המדריכים שלכם ותתחילו את צעדיכם הראשונים באוויר.

הטיסה הראשונה שלא תישכח לעולם

הטיסה הראשונה נעשית בליווי המדריך באמצעות חלוקת תפקידים ביניכם כבר בשלב זה: המדריך מטיס את הטרקטורון לאוויר, ואתם תוכלו לשלוט בהיגוי, לצדד ימינה ושמאלה או לנווט ישר. בעת מועד הנחיתה, ינחית המדריך את הטרקטורון עבורכם. מעוניינים לדעת כיצד להמריא ולנחות בכוחות עצמכם? המשיכו את ההתקשרות עם צוות טרקטורון אוויר באמצעות השתלמות בנושא זה.

מתייר לטייס טרקטורון – כך זה עובד

בהמשך התפתחותכם, תוכלו ללמוד כיצד להטיס טרקטורון אוויר ולשייט באוויר בעצמכם. יילמדו נושאים כמו המראה, נחיתה וטיפול בטרקטורון ועם הזמן יועברו אליכם סמכויות של הטסת הכלי. במהלך תקופת לימודיכם תוכלו לארח שוב את יקיריכם, הפעם בתור אנשי תפעול טרקטורון ועם הזמן בתור טייסים מלאים השולטים באופן מלא בהמראה, בשיוט האווירי ובנחיתה.

החוויה מתאימה לחובבי ספורט האוויר

אם אתם אוהבי ספורט אווירי, חלמתם להיות טייסים אך זה לא התממש ואתם מעוניינים לחוות את חוויית הטיסה הפתוחה במלוא הדרה, במגרש טרקטורוני אוויר ליד נתניה הכל מתחיל. ניתן להגיע לשם במסגרת אקסטרים ליום הולדת של חבר או מכר קרוב, בחלק מאירוע פרטי או פשוט בכוחות עצמכם. בואו לחוות חוויית אוויר ייחודית ולהטיס את אחד הכלים האטרקטיביים בתחום האווירי, ליהנות מהבריזה המלטפת ולהשקיף על אזור השרון מלמעלה, כשכל מרחב הפרדסים והירוק נמצא אלפי רגל מתחתיכם.