החלפת מצבר רכב בשטח על ידי מוסכניק מוסמך

לעתים, אנו עשויים למצוא את עצמנו בדרכים מהירות ללא מצבר. אנו נניע את האוטו והוא פשוט לא יידלק ולא יפעיל שום מוצר חשמלי פנימי כמו חלונות, אורות, וכד'. זה סימפטום לכך שהמצבר נגמר, ודורש החלפה. בשונה מכך, ישנה תקלה ובה כל החשמל דולק ורק המנוע לא עובד, וכאן מדובר על תושבת מנוע רופפת או שבורה. כאשר הרכב וכלל מוצריו לא נדלקים, סימן שהמצבר טוטלוס ודרוש להחלפה.

הפרוצדורה להתנהלות כשנתקעים בכביש ללא מצבר

יש להתקשר לשירות מצבר עד הבית ולפתוח קריאה אצלו. החלפת מצבר תתבצע על ידי טכנאי מקצוען שיבוא אליכם לאזור ההיתקעות. גם אם זה לא קרה בכתובת מוגדרת עם שם רחוב ומספר, ניתן להגיע אליכם באמצעות מפות על ידי שיתוף המיקום העצמי שלכם.

יישום החלפת המצבר

החלפת מצבר נעשית על ידי טכנאי השטח שיפגוש אתכם בדרך בה נתקעתם על פי שיתוף המיקום. הוא יספק לכם מצבר חדש וייקח את קודמו לאתר פינוי פסולת. המצבר החדש יאפשר לכם נסיעה חלקה ובטוחה כבימי העבר בכלי הרכב שלכם.

כך תזהו אם עומד להיגמר לכם המצבר

מצבר ברכב ממוצע, כזה שלא ממעיט ולא מרבה בקילומטרז', יספיק בדרך כלל ל- 3-4 שנים, לא יותר. על מנת לדעת מתי מועד החלפת המצבר שלכם, עליכם להוסיף ליומן שלכם את התאריך המדויק בו ההחלפה בוצעה. בכך, יהיה לכם אינדיקטור מתי כדאי ליזום החלפת מצבר.

נושאים שחשוב להדגיש בבחירת שירות החלפת מצבר

חשוב לוודא כי מדובר במוסך נייד שיגיע למקום בו נתקעתם ולא ידרוש מכם להזמין גרר אליו למכון. מומלץ לוודא כי המוסך מעסיק טכנאים מנוסים המתמחים במצברי רכב. שירות טוב עבור הפעולה הנדרשת לכם ועבודה מקצועית של העוסקים במלאכה הופכים כל החלפת מצבר לקלה ופשוטה. אם אתם מחפשים שירות מצבר עד הבית, מוסך נייד מטפל בכך ומאפשר לכם ליהנות מחידוש נסיעה גם אם נתקעתם במפתיע עם מצבר ריק. לסיכום, נכונותם של עובדי המוסך להגיע אליכם, בשילוב עבודה מקצועית ומומלצת של בעלי המלאכה הם שיוצרים את הכדאיות שבבחירת שירות מצבר עד הבית ממוסך מקצועי.