הובלות קטנות לדירה- כל מה שצריך לדעת

תקופה של מעבר דירה, היא ללא ספק תקופה מלחיצה עבור לא מעט אנשים. בהחלט מדובר על תקופה בה יש הרבה לחץ, הרבה חוסר ודאות ובעיקר חוסר נוחות. כמובן, שהמטרה היא לעבור לדירה החדשה כמה שיותר מהר, שכן זה לא ממש נוח לחיות על ארגזים במשך תקופה ארוכה יחסית. לכן לרוב ההמלצה היא פשוט להסתייע בשירות של חברת הובלות קטנות או גדולות לדירה שלכם.

יש כמה דברים שכדאי לדעת בטרם מעבר הדירה, על מנת להפוך אותו לקל יותר ופשוט יותר:

  1. סדר וארגון- המפתח למעבר דירה מוצלח הוא ללא ספק סדר וארגון. ככל שתדעו לעשות את המעבר בצורה מסודרת, כך תצאו ממנו בצורה מהירה יותר. עליכם להחליט איזה דברים לארוז תחילה ואיזה דברים לארוז ממש לקראת המעבר.
  2. אריזת החפצים- כמובן, שיש הרבה חפצים כאשר עוברים דירה ותמיד עדיף לקחת את אלו שבטוחים שימשו אתכם לאחר מכן (זה זמן טוב להיפטר מחפצים לא נחוצים). אם אין לכם זמן לארוז, בהרבה מקרים אותה חברת הובלות דירה שתעבדו אתה, תוכל לסייע לכם באריזות בתמורה לתשלום.
  3. מציאת מוביל- אין ספק כי אחד הגורמים הכי חשובים במעבר דירה זה אותה חברת הובלות דירה שתבחרו לעבוד עמה. יש הרבה חברות כאלו בשוק ורובם עושים עבודה מקצועית וטובה. חשוב לסגור את מועד העברה כמה זמן מראש שאפשר.
  4. חיסכון במעבר- אם אתם ממש רוצים לחסוך בעניין של מעבר הדירה, עדיף לפנות לחברת הובלות בעונות השפל- כלומר לא בקיץ, שכן עיקר ההובלות מתבצעות בעיקר בקיץ ולרוב הן יהיו יקרות יותר.
  5. ביטוח- כאשר אתם עוברים דירה ובוחרים מוביל, חשוב מאוד לבקש ממנו לכלול בהצעת המחיר שלו גם ביטוח עבור ההובלה. ללא ספק, זה מאוד מרגיע שאם חלילה החפצים שלכם ייפגעו תוכלו לקבל פיצויים.

כפי שציינו בהתחלה, מעבר דירה הננו תהליך שעשוי להיות מאוד מלחיץ ובהחלט לא נוח. אולם חשוב לזכור, שגם יש לו סוף. אם גם מתכננים את כל התהליך כמו שצריך, הוא ללא ספק יכול להיות הרבה יותר קל ממה שחושבים.