הדפסות ממותגות למכוניות באמצעות מדבקות לרכב

מדבקות לרכב משמשות רכבים ממותגים המשרתים חברות הסעים, הפצת עלונים, וחברות מזון ומשלוחים. ניתן לעשות פרויקטים גם עבור חברות מסחריות שאינן מהתחומים הללו, לצרכי הטמעת לוגו פשוטה. היכן הכי כדאי לעצב מדבקות לרכב מהו היתרון בפנייה לספק-שירות זה?

חברת מיתוג המבססת פתרונות מיתוג עסקיים לעצמאיים – המפתח שלכם להצלחה

בחברה זו מגבים את העסק שלכם בכל תחומי המיתוג, ובפרט – בתחום הרכב. הרכבים בעסק הם לא רק כלי עבודה אלא כלי מיתוג. נהגים רואים אתה הרכב, שואלים שאלות, מתקשרים ובכך הם עשויים יהיו להצטרף לחוג הלקוחות החדש שלכם. אין ספק כי חברת מיתוג קובעת סטנדרטים גבוהים במיוחד של הטמעת מדברות לרכב, החל מהטמעה מלאה שלא יראו את הצבע המקורי שלו למעט חלונות ועד הטמעה חלקית המבוססת על לוגו או עיטור חלקי של הדלתות והשלדה.

הפכו את הרכב שלכם למכונת שיווק שעובדת בשבילכם

כמובן שמוצרים כמו מדבקות לרכב לעולם לא מסתיימים ביופי חיצוני ובכך שיבחינו בלוגו שלכם. מומלץ שהם יהיו מגובים באמצעי תקשורת: אימייל, אתר אינטרנט קליט וקל לזיכרון, או מספר טלפון. המטרה של מדבקות לרכב היא שיווק ויידוע המותג שלכם ולכן מאד חשוב לבחור אותן כך שנהגים אחרים, או עוברי אורח שחולפים ליד מקום החנייה שלכם ידעו מי אתם ואיך להגיע אליכם באמצעי התקשורת השונים.

לא רק לרכב – כדאי להכיר שיטות מיתוג אחרות

גם אם את רוב המיתוג שלכם אתם עושים בנהיגה ובחניות, מוטב להכיר דרכי מיתוג אחרות נייחות. הכי אפקטיבית היא טכניקת הרולאפ. רולאפ הוא מתקן מתכת אפור, שעליו ניתן למתוח משטח דק וגמיש עם הלוגו או הפירמה שלכם. לדוגמה, אם אתם עושים הרצאה, מקובל להציב רולאפ על בימת הנואמים, ובו יופיע הלוגו המסחרי שלכם בצירוף נושא ההרצאה. אם זה לוגו שנהגים כבר למדו להכיר כשהתבוננו על דגמי מדבקות לרכב שהוטמעו במכוניות שלכם, הרי שיהיה להם הרבה יותר קל ופשוט להתחבר אליכם במהלך השיווק הבימתי. זהו היתרון המרכזי בפנייה לחברת מיתוג. היא לא רק ממתגת את הרכב שלכם אלא עושה זאת גם בטכניקות אחרות המאפשרות התקשרות גם בערוצים קבועים ולא רק כיד המקרה כאשר תהיו במסעות נהיגה ליעדים שונים.