האם מוסך נייד הוא יקר?

רבים בטוחים ששירות של מוסך נייד הוא שירות יקר, שירות שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו ולעיתים מוותרים מראש על הבדיקה של המחירים והעלויות מתוך מחשבה ברורה כי מדובר בשירות אשר יגדיל משמעותית את ההוצאה הכספית שלהם, אך זה לא בהכרח נכון.

לפני הכל – מהו מוסך נייד?

שירות מוסך נייד הינו שירות של רכב תיקונים מקצועי אשר מגיע עד אליכם, בין אם אתם זקוקים לשירות החלפת מצבר בחניית הבית שלכם ובין אם נתקעתם עם הרכב בשולי הכביש. רכב התיקונים יגיע עד אליכם, יאבחן את התקלה ויבצע את התיקון בו במקום על מנת שתוכלו לחזור לשכת היום שלכם מהר ככל האפשר. מדובר בשירות חיוני אשר יכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן, ולמנוע מכם הרבה כאבי ראש והתרוצצויות בין מוסכים, ולכן מדובר בשירות משתלם, שלא כדאי לוותר עליו לפני שבודקים אותו.

היכן אתם נמצאים?

אחד המאפיינים אשר ישפיעו מהותית על העלות של השירות הוא המיקום שלכם. ככל שתהיו רחוקים יותר מהאזור בו פועל המוסך הנייד, ובמיוחד אם אתם תקועים בשטח או במקומות קשים לחילוץ, המחיר יהיה גבוה יותר. יחד עם זאת, קחו בחשבון שבמידה ותבחרו לוותר על שירות של מוסך נייד, תצטרכו להזמין גרר, שלמרות שהביטוח שלכם מכסה אותו, הוא עדיין יגרום לכם לבזבוז זמן וגם יכול לגרום לנזק לרכב אשר יוריד את הערך שלו.

בקשו הצעת מחיר מראש

לפני שאתם מזמינים מוסך נייד, אם אתם לא רוצים להגיע למצב בו אחרי העבודה אתם מקבלים חשבון הרבה יותר גבוה ממה שציפיתם לו, בקשו לקבל הצעת מחיר מראש. בין אם אתם זקוקים לקבלת מצבר עד הבית ובין אם אתם זקוקים לאבחון של התקלה או חלקי חילוף מורכבים יותר, בקשו לקבל הערכה של המחיר כבר בטלפון.

לאחר מכן, גם במקום עצמו, לאחר שמאבחנים את התקלה בקשו לדעת בדיוק כמה יעלה לתקן אותה, כך שלא תופתעו עם עלויות גבוהות וכבר לא תהיה לכם ברירה אלא לשלם את מה שנדרש.