בואו לממש חוויית אקסטרים ליום הולדת באווירה ייחודית

אם גם אתם מעוניינים בחוויית אקסטרים בלתי נשכחת ליום ההולדת שלכם, אנו ממליצים על טרקטורון אוויר עם מצנח נמתח. בחוויה זו אתם תהיו חלק מטיסה כשמתחתיכם מיטב נופי הארץ. מיקום היציאה – בשרון המערבי, במועצה אזורית חוף השרון בין רשפון, שפיים ויקום לנתניה. מעוניינים לדעת כיצד תוכלו להפוך להיות טייסים של כלי השיוט האווירי המגניב באזור?

טיסה ראשונה בליווי מדריך מוסמך

כאשר אתם לוקחים את יקיריכם אל חוויית אקסטרים ליום הולדת באוויר הפתוח, המסע שלהם מתחיל במפגש עם מדריכים מוסמכים שיהיו שותפיהם לטיסה. כל מדריך יישב עם חתן יום הולדת בנפרד על טרקטורון זוגי וימריא עבורו אותו. חתן יום ההולדת ינווט באוויר ימינה ושמאלה בהוראת המדריך ובהדרגה תינתן לו עצמאות בניווט כאשר ילמד להשתמש בכלי הצידוד והשיוט השונים. בתום הטיסה, ינחית המדריך את טרקטורון האוויר בחזרה בבסיס היציאה בשרון.

המשך חוויית האוויר בחיי היום יום

ניתן לחזור, בתיאום מראש עם צוות המדריכים, לאתר ההמראות ולקחת חלק בטיסות טרקטורון אוויר נוספות. במהלכן, ילמד הלקוח כיצד מטיסים את הכלי, תוך העברה הדרגתית של רזי ההמראה והנחיתה. כאשר הלקוח יוכשר בעצמו כבעל ידע מלא בכלי, הוא יוכל להצטרף לצוות המדריכים או פשוט להזמין בעצמו חברים טובים לחוויית אקסטרים ליום הולדת, בדיוק כפי שהזמינו אותו לפני מספר חודשים.

חוויית יום הולדת בלתי נשכחת

בין אם זו טיסתכם הראשונה ובין אם זו טיסתכם הראשונה כמדריכים, ההרגשה של שהייה על טרקטורון אוויר מרגשת בכל פעם מחדש. תצפית על מיטב נופי הארץ, תוך טיסה עם רוח אוורירית היא ללא ספק אירוע שרבים וטובים חוו ולא שכחו. אם גם אתם מעוניינים לממש חוויית אקסטרים ליום הולדת ברמה זו, בואו לשוט עמנו על טרקטורון אוויר וליהנות מכל היתרונות!

ללמוד הכשרה חדשה וייחודית

כמובן שאחרי שהזמינו אתכם כחתני וכלות ימי הולדת, אתם-עצמכם יכולים להמשיך ללמוד את מקצוע הטסת הטרקטורון באתר ההמראות ולהפוך בעצמכם לטייסים ומדריכי אוויר. הדבר מתאים לכל מי שמחפש ללמוד משהו חדש ולהגשים את חלום ההטסה העצמית שנגוז אי שם בקורס טייס צבאי ובלימודים אזרחיים בימי העבר.