אביזרים נלווים שכדאי לרכוש עם מקרר לרכב

רכשתם מקרר לרכב שלכם? ישנם כמה אביזרים לרכב שכדאי לכם להצטייד בהם על מנת להפוך את החוויה להרבה יותר מהנה ואת המקרר להרבה יותר שימושי.

כבל אבטחה ומנעול

שום דבר לא יפגע ביום שלך כמו לחזור לרכב לאחר חניית לילה רק כדי לגלות שגנבו לכם את המקרר מהרכב. כבל אבטחה יעזור לשמור על המקרר בטוח ומוגן.

ערכת כוח

מארז סוללות ייעודי למקרר שלך אומר שאתה יכול להפעיל את המקרר ללא תלות ברכב. זה אומר שאתה יכול להפעיל את המקרר לתקופות ארוכות יותר מבלי להסתכן בריקון המצבר של הרכב שלך ואם אתם עושים שימוש במקרר מלבד ברכב עצמו, כמו לטיולי קמפינג, זה יכול לשדרג משמעותית את חווית הקמפינג שלכם.

אגב, אם אתם משתמשים במקרר בטיולי קמפינג, רוב הסיכויים שאתם הולכים להיות מחוץ לטווח חשמל רוב הזמן, אז אתם מסתמך על סוללה עבור המקרר, או כל דבר חשמלי. האלטרנטור יכול להשאיר את המצבר של הרכב מלא כשאתם נוהגים, אבל הפעלת המקרר ופריטים חשמליים אחרים בעת טיול הקמפינג תרוקן את המצבר ואת אספקת החשמל לרכב. שלא כמו גנרטורים שיכולים להיות רועשים ומסריחים, פאנלים סולאריים יכולים ליצור חשמל בחינם כדי להפעיל את המקרר במהלך שעות היום ולהטעין סוללות כדי לשמור על המקרר פועל למשך הלילה.

בהתאם לתפוקה של ההתקנה הסולארית שלך ולדרישות של המקרר, ייתכן שלא תוכל להפעיל את הכל אך ורק מהפאנלים הסולאריים, אבל גם אם לא, הם בהחלט יכולים לעזור.

אבזור בהתאמה אישית

תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים שונים אשר ישדרגו משמעותית את המקרר שלכם. אלו יכולים להיות אביזרי ארגון וסידור בתוך המקרר, מדבקות לעיצוב אישי חיצוני ועוד. כדאי מאוד לעבור על אתרים וחנויות המציעים אבזור בהתאמה אישית ומאפשרים לכם לשדרג את המקרר ברכב שלכם בצורה הטובה ביותר ולהתאים אותו לצרכים שלכם כראוי.